Styrelse

Mattias Waldau 34A
Ordförande, nyckelhantering
mattias@stabbygardarna.se

Nils Rickdorff Lahrin 34B
Sekreterare, hantering av namn i trappen
nils@stabbygardarna.se

Susanna Ingendoh Husevik 36B
Köer såsom parkering och odlingslotter
susanna@stabbygardarna.se

Ulf Danielsson 34B
Bokning av uthyrningsrum, brand- och soprumsansvarig
ulf@stabbygardarna.se

Petra Svanström 9A
Kontakt med Sweax, trädgårdsansvarig
petra@stabbygardarna.se

Malcolm Karlsson 34B
Suppleant, webmaster, facebook- och comhemansvarig
malcolm@stabbygardarna.se

Man kan också kontakta hela styrelsen genom adressen styrelsen@stabbygardarna.se.